Вінницька волонтерка передала військовому госпіталю в АТО мобільний рентген

Відома вінницька волонтерка Юлія Вотчер, яка балотується до Вінницької обласної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», в рамках реалізації проекту рятування поранених «Мольфар» придбала за народні кошти та поставило у розгорнутий під Маріуполем військовий госпіталь в селищі Володарське мобільний рентген-апарат «Exposcop-8000» німецького виробництва, що робить «зрячими» хірургів під час операції та допомагає військовим лікарям рятувати поранених в зоні АТО.

Передача апарату, на який Юлія Вотчер зібрала 670 тисяч гривень пожертв від людей та підприємців, відбулась 15 жовтня безпосередньо у Володарському військовому госпіталі за участі першого заступника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Євгена Вілінського та голови Володарської райдержадміністрації Володимира Завгороднього.

«Цей рентген-апарат дозволяє лікарям під час операції в режимі он-лайн бачити, що відбувається в тілі пораненого. Це дозволяє не тільки зекономити час на проведення операції а й виконати її більш точніше та з меншою шкодою для пораненого. А це значить, що комусь це врятує життя, комусь – дозволить уникнути каліцтва. І це безцінне надбання», - зазначила Юлія Вотчер під час передачі апарат «Exposcop-8000» у військовому госпіталі.

Вінницька волонтерка сподівається, що врятовані життя та долі наших військових у зоні АТО нададуть наснаги, щоб придбати ще один, або кілька таких апаратів, які рятуватимуть поранених в інших секторах проведення АТО на Донбасі.

«Сподіваюсь, що ми зможемо зібрати гроші й придбати такий апарат для потреб військового госпіталю на дебальцевському напрямку та в районі міста Щастя на Луганщині», - зазначила вона.

Як розповіла старший ординатор хірургічної служби Володарського військового госпіталю, капітан медичної служби Вікторія Паламарчук, за допомогою рентген-апарат «Exposcop-8000» вже була зроблена перша операція у госпіталі, яка дозволила пораненому бійцю уникнути ампутації руки.

«Він (апарат) дозволяє економити час під час хірургічного втручання, що є одним з найважливіших передумов для успішності операції. Окрім того, знизити медикаментозне навантаження та більш точніше виконувати хірургічні дії. Я можу під час операції побачити, що відбувається в рані та одразу скоректувати свої дії, а це значно підвищує якість операції», - додала військова лікар.

Як зазначила Юлія Вотчер, першими з вінничан, які відгукнулися на пропозицію й надали частину грошей із загальної суми в 670 тисяч гривень, яку вона зібрала на придбання рентген-апарату «Exposcop-8000» були керівники Вінницького масложиркомбанату, що входять у групу компаній «ViOil» Дмитро Чаленко та Алла Власюк.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов