Перший молодіжний фестиваль духовної та патріотичної пісні відбувся у місті Вінниці

У неділю, 18 жовтня, відбувся Перший молодіжний фестиваль духовної та патріотичної пісні серед недільних шкіл Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Свято, яке проходило у Будинку офіцерів, зібрало повний зал вінничан та гостей міста. У програмі звучали духовні піснеспіви, церковні кантати і псалми, а також народні і сучасні пісні у виконанні церковних і світських молодіжних хорових колективів міста і області. Загалом виступило 450 учасників і 26 колективів із Вінниці та області. Розпочинав концертну програму чоловічий хор Хрестовоздвиженського храму міста Вінниці. Кожний колектив, виступаючи на святі, привносив свою часточку добра і світла, вселяючи віру і надію в людські серця. Керуючий Вінницькою єпархією митрополит Симеон відзначив переможців дипломами та подарунками, а саме: дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального Собору міста Вінниці, молодіжний хор Стрітенського храму; чоловічий хор Хрестовоздвиженського храму; хор Вінницького педагогічного коледжу. По завершенню фестивалю, владика Симеон нагородив відзнаками волонтерів за їх угодну Господу справу в служінні людям, наголосив на важливості і значимості волонтерського руху. Свято завершилось спільною молитвою за Україну та піснею – «Україно, молюся за тебе», у виконанні протоієрея Агафангела Давидовського, який є автором цього твору. Слова усім нам відомої пісні, як ніколи актуальні в такий складний для нашої країни час. Це не просто пісня, це молитва, сповнена щирої віри у відродження нації та Української держави.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов