Лікарня на Вінниччині отримала сучасний хірургічний комплекс

19 жовтня голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручив колективу Хмільницької ЦРЛ обіцяний лапараскопічний хірургічний комплекс.

Про це інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

«Мені дуже приємно бути сьогодні тут, адже за підсумками півріччя Вінницька область заробила 25 млн. гривень, і було дуже важливо дати певний посил, аби засвідчити, що ми рухаємося вперед. Зрозуміло, що країна воює і є дуже багато питань та викликів, але ми виходимо з того, що галузь охорони здоров’я є базовою», - зазначив, спілкуючись з медичним персоналом ЦРЛ, керівник Вінниччини.

Лапараскопічний хірургічний комплекс, придбаний коштом обласного бюджету в сумі майже 850 тисяч гривень, призначений для проведення оперативних втручань на органах черевної порожнини малоінвазивними методами. Як відзначив головний лікар медзакладу, для роботи з новим обладнанням на курсах у всеукраїнських сучасних високоспеціалізованих центрах підготовлено двох лікарів-хірургів. Навчання проходить також дитячий лікар-хірург.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов