Газету з чорним піаром виявили у Вінниці

Громадянська мережа «Опора» зафіксувала поширення газети з чорним піаром у Вінниці. Негативні й образливі відомості проти місцевих кандидатів та українських політиків з’явилися у виданні «Тарасова правда», яке розповсюджується обласному центрі. За словами прес-секретаря «Опори» у Вінницькій області Галини Сегеди, у статтях, зокрема, згадується кандидатка у депутати Вінницької міської ради від політичної партії «Народний контроль» Ольга Маліновська, кандидат на посаду міського голови Віктор Маліновський та добре відомі українські політики – Юлія Тимошенко і Олег Ляшко. Слід зазначити, що із згаданих політиків та суб’єктів виборчого процесу жодного з них не було в судовому порядку визнано винним у тих злочинах, про які йдеться в публікаціях.

«Для прикладу, публікації в цій газеті («№ 1 від 5 жовтня 2015 року») мають такі назви: «Порошенко просят проверить Ляшко в психбольнице на адекватность», «Тимошенко ездит на ворованном «броневичке» Януковича за 800 тысяч долларов», «Віктор Козак старий аферист невдаха», «Малиновская украла миллион у переселенцев», «Вітя-кастрюля – мер Винницы!» тощо. Фігурантами згаданих публікацій є кандидати до місцевих рад та на посаду міського голови Вінниці, – каже Галина Середа. – А тому ми вважаємо, що такі заклики містять елементи образи, адже згідно з статею 297 Цивільного кодексу України «Право на повагу до гідності та честі» п. 1 «Кожен має право на повагу до його гідності та честі».

Також представники Громадянської мережі «Опора» у Вінницькій області зауважують, що подібний спосіб передвиборчої контрагітації є маніпулятивним впливом на формування думки виборця щодо потенційних кандидатів. Адже згідно із статтею 60 частини 5 ЗУ «Про місцеві вибори» розповсюджувати завідомо недостовірні відомості про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію – забороняється.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов