• У Ладижині відбулись змагання з гирьового спорту.
11:29, 20 жовтня 2015 р.

У Ладижині відбулись змагання з гирьового спорту.

15 жовтня в спортивній залі Ладижинського коледжу ВНАУ проходили змагання з гирьового спорту за програмою XIV міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ м. Ладижин 2015 року.

За результатами змагань, в командному заліку перше місце виборола команда коледжу, друге місце в команди філії "Птахокомплекс", третє місце виборола команда філії "Внутрішньогосподарського комплексу по виробництву кормів".
В особистому заліку переможцями стали: у ваговій категорії 60 кг – Вадим Герасименко, 65 кг – Сергій Лабай, 70 кг – Тарас Свириденко, 75 кг – Андрій Банюк, 80 кг – Андрій Нестеренко, 90 кг – Роман Цвігун, 90+ кг – Олександр Алєксін.