У Вінниці на маршрут пустили «трамвай майбутнього».

20 жовтня на маршрут №4 вийшов трамвай, який працівники Вінницької транспортної компанії створили на базі вагону КТ-4SU. Вінничани його знають як «трамвай майбутнього», саме так його назвали працівники ТТУ, які працювали над реконструкцією вагону.

Сьогодні відреконтруйований вагон вийшов на лінію і курсує по маршруту №4 «Барське шосе - Залізничний вокзал», але це не основний напрямок, він курсуватиме на різних маршрутах.

Перші пасажири, які скористались громадським транспортом, прокатались разом з в.о. вінницького міського голови Сергієм Моргуновим, який поїхав трамваєм до міськради.

Громадянам дуже сподобався новий вагон.

«Мені дуже сподобався трамвай. Прийду додому розповім рідним, що я сьогодні їхала в новому трамваї», - розповіла вінничанка.

Сергій Моргунов розповів, що наразі в транспортній компанії працюють над реконструкцією наступного чеського вагону і він буде пристосований для людей з обмеженими фізичними властивостями та для дитячих візочків.

«Слідуючі трамваї будуть ділитися на три секції з низькопольною секцією, щоб могли користуватися люди з обмеженими фізичними можливостями, мами з колясками, ну і люди похилого віку, яким тяжко підніматися по сходах», - розповів С. Моргунов.

По передньому підрахунку вартість кожного такого трамваю до 6 мільйонів гривень.

Щодо того, наскільки вигідним для міського бюджету є проведення реконструкції старих чеських вагонів, С. Моргунов повідомив, що це обходиться біля 6 млн. гривень, і в ТТУ є 15 чеських вагонів, які можна переобладнати, що суттєва економить бюджет при оновленні трамвайного парку.

«Трамваї, однозначно, вигідно робити. Якщо сьогодні закуповувати аналогічний трамвай або в Польщі, або в Чехії, то його вартість, в залежності від комплектації, - 50 мільйонів гривень. Якщо говорити про львівський трамвай, який сьогодні на ринку України, його вартість – 26 мільйонів гривень. Цей трамвай, в якому ми зараз їдемо, вартістю 4 мільйони гривень», - розповів С. Моргунов.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов