На Вінниччині іноземними спостерігачами на виборах опікуватиметься спеціальна робоча група

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій затвердив План організаційних заходів щодо сприяння діяльності офіційним спостерігачам від іноземних держав, міжнародних організацій під час підготовки та проведення місцевих виборів у 2015 році. Відповідно до плану, структурні підрозділи облдержадміністрації сприятимуть в організації транспортного забезпечення, проживання, за необхідності забезпечать медичне обслуговування та надання послуг з мовного перекладу офіційним іноземним спостерігачам. 

Управління МВС України у Вінницькій області має забезпечити громадський порядок у місцях роботи офіційних іноземних спостерігачів. 

До складу робочої групи зі сприяння діяльності офіційним спостерігачам від іноземних держав, міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень під час підготовки та проведення місцевих виборів увійшли 10 керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, а також керівник управління УМВС України у Вінницькій області та начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Відповідно до поставлених завдань робоча група сприятиме безпечному, комфортному та безпроблемному перебування іноземних спостерігачів під час виборчої кампанії на Вінниччині.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов