• Головна
  • На Вінниччині іноземними спостерігачами на виборах опікуватиметься спеціальна робоча група
13:17, 20 жовтня 2015 р.

На Вінниччині іноземними спостерігачами на виборах опікуватиметься спеціальна робоча група

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій затвердив План організаційних заходів щодо сприяння діяльності офіційним спостерігачам від іноземних держав, міжнародних організацій під час підготовки та проведення місцевих виборів у 2015 році. Відповідно до плану, структурні підрозділи облдержадміністрації сприятимуть в організації транспортного забезпечення, проживання, за необхідності забезпечать медичне обслуговування та надання послуг з мовного перекладу офіційним іноземним спостерігачам. 

Управління МВС України у Вінницькій області має забезпечити громадський порядок у місцях роботи офіційних іноземних спостерігачів. 

До складу робочої групи зі сприяння діяльності офіційним спостерігачам від іноземних держав, міжнародних організацій у здійсненні ними повноважень під час підготовки та проведення місцевих виборів увійшли 10 керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, а також керівник управління УМВС України у Вінницькій області та начальник Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Відповідно до поставлених завдань робоча група сприятиме безпечному, комфортному та безпроблемному перебування іноземних спостерігачів під час виборчої кампанії на Вінниччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...