Мешканці територій, які цьогоріч приєднані до Вінниці, можуть дізнатись місце свого голосування на сайті міської ради

У минулому році на офіційному сайті Вінницької міської ради було створено новий сервіс – «Виборчі дільниці». Зайшовши у цей розділ потрібно обрати вулицю, за якою зареєстровано виборця, та номер будинку. Програма надасть інформацію про номер і адресу виборчої дільниці, а також їхні номери телефонів. Натиснувши на значок «Мапа» можна побачити розташування виборчої дільниці на карті.

Крім того, тут є розділи «одномандатний округ», «обласний виборчий округ» та «міський виборчий округ». Натиснувши на кожний з них можна ознайомитися з кандидатами, які претендують на посади міського голови, депутатів міської та обласної рад.

111(27).jpg

У цьому році у сервісі «Виборчі дільниці» з’явилися вулиці, які були нещодавнол увійшли в межі міста. Серед яких, вулиці Абрикосова, Академічна, Андріївська, Веселкова, Виноградна (колишня Агрономічна сільська рада), Автомобільна, Будівельна (колишня Луко-Мелешківська сільська рада),В. Стуса (колишня Вінницько-Хутірська), Вишнева (Стадницька) та багато інших. «Загалом до міста приєдналося більш ніж 2600 виборців. Цим людям, у зв’язку з переведенням в іншу виборчу дільницю, потрібно особливо звернути увагу на те, де вони голосуватимуть», – розповів начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Анатолій Синявський.

У цьому ж розділі можна перевірити наявність своїх даних у Державному Реєстрі виборців.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов