Валерій Коровій: «Нам зараз, як ніколи, потрібні толерантність і взаєморозуміння»

На цьому голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій акцентував увагу під час зустрічі з господарським активом Козятинського району.

Валерій Коровій зазначив, що ніколи ще так гостро не стояло питання ефективності роботи всіх гілок державної виконавчої і представницької влади, як в цей час, адже сьогодні фактично вирішується подальша доля держави. 

«Ми повинні дуже добре розуміти, що на Україну дивляться крізь призму її потенційності як європейської, демократичної, правової держави в усіх її проявах. І дуже пильно дивляться сьогодні й на Вінницьку область, в тому числі - міжнародні інституції», - зауважив Валерій Коровій. Відтак наголосив, що нині, як ніколи, потрібні толерантність та взаєморозуміння, адже конфлікти всередині країни можуть її згубити.

Також Валерій Коровій зупинився на основних позиціях, які перебувають сьогодні під особливою увагою органів влади: питання безпеки, децентралізації владних повноважень, розвитку територій та забезпечення прозорості й демократичності виборчого процесу. 

У контексті питань безпекового характеру очільник регіону акцентував увагу і на роботі з демобілізованими військовослужбовцями. Він, зокрема, зазначив, що на виконання директиви Генерального штабу у Вінницькій області будуть створені ще 11 районних військкоматів, причому до їх діяльності активно залучатимуться демобілізовані бійці.

«Наше завдання сьогодні полягає в тому, щоб максимальною мірою адаптувати їх до діючої системи мобілізаційної, оборонної роботи, заходів з територіальної оборони», - зауважив Валерій Коровій.

Торкаючись питань децентралізації влади та добровільного об’єднання територіальних громад, голова облдержадміністрації вкотре наголосив, що жодного примусу в процесі об’єднання не буде, а затверджений перспективний план – лише спроба усвідомлення того, що чекає на конкретну територію через 5-10 років. Натомість же, зауважив очільник регіону, законодавець запропонував економічні стимули для процесу об’єднання. 

«Перше – це розблокування фонду регіонального розвитку, друге – можливість для об’єднаних громад акумулювати 60 % ПДФО, субвенцію на освіту та охорону здоров’я, які зараз в районі, наблизити до базового рівня формування центрів надання адміністративних послуг», - відзначив керівник ОДА. 

Валерій Коровій також підкреслив, що в процесі бюджетної децентралізації нині на базовому рівні накопичується серйозний фінансовий ресурс. У приклад навів показники по Козятинському району, де за 9 місяців поточного року надходження в абсолютній сумі зросли на 12,6 млн. гривень до відповідного періоду минулого року, а дохідну частину виконали всі місцеві бюджети.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов