Вінничанки можуть безкоштовно перевіритися у мамолога. Акція діє тільки три дня

Кожна жінка має раз на рік перевіритись у мамолога. Це запобіжить або попередить рак молочної залози. В перший день акції з нагоди Всеукраїнського Дня Боротьби з раком молочної залози у вінницький онкодиспансер звернулося майже 80 жінок. На жаль у 47 виявили проблеми з здоров’ям, а у двох запідозрили рак.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Віта».

- Я потрапила  до мамолога, де виявили  у мене ранню стадію рака, - розказує вінничанка Олена Іванівна.

До речі, якщо раніше рак молочної залози виявляли у жінок після 40 років, то зараз були випадки, коли у 18-річних дівчат виявляли цю страшну хворобу. Але медицина не стоїть на місці. Сьогоднішнє лікування, якщо хворобу виявили завчасно, дозволяє зберегти не тільки життя пацієнткам, але й груди.

У Вінниці триває акція  " Я перевірилась...,а ти?". Вінниччанки, які пройшли обстеження у мамолога, викладають у соцмережах фото з написом  " Я перевірилась...,а ти?". Серед вінничанок, які виставили своє фото, є і Діана Подолянчук, і Людмила Станіславенко.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов