«В день виборів нікого у списки виборців не вносять»

Працівники судів скаржаться на те, що у день виборів до них приходять люди з вимогою внести їх у список виборців. Хоча, згідно із законодавством, цього робити не можна, про це повідомляє сайт VLASNO.INFO.

— Дійсно, у день голосування вже нікого не можна вносити до списку виборців. Адже напередодні, на останньому засіданні, дільнична виборча комісія закреслює "пустографки" у списках, — погоджується експерт з виборчого законодавства Сергій Ткаченко. — Кожен виборець мав звернутись до Реєстру виборців або до дільничної комісії не пізніше, ніж за 5 днів, щоб його внесли до списку. Тепер рішенням дільничної комісії його можуть дописати у списки. Але тільки на підставі рішення суду або повідомлення з органів ведення Реєстру і не пізніше 18-ї години 24 жовтня.

Трапляється, що рішення суду виборець отримав раніше, наприклад, ще у п'ятницю, а прийшов з ним на дільницю у день виборів.

— Закон чітко не прописує цієї процедури, — зазначає Ткаченко. — З одного боку, нікого дописувати у списки не можна. З другого — потрібно виконувати рішення суду. Таким чином, виникає юридична колізія. На мій погляд, більшою відповідальністю для дільничної комісії буде не виконати рішення суду.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов