У Вінниці намагались підкупити виборців за 150 гривень

Експерти прогнозували, що на цьогорічних місцевих виборах буде багато порушень. Але офіційно на Вінниччині зареєстровано лише 14 порушень: шість значиться на мапі порушень від Опори і 8 — на сайті Міністерства внутрішніх справ, про це повідомляє сайт VLASNO.INFO.

Порушення, які зафіксувала громадська організація ОПОРА стосуються агітації у не встановлених місцях та зовнішньої реклами без вихідних даних.

Міліція зафіксувала порушення щодо друкованих рекламних матеріалів без вихідних даних, реєстрації кандидата з порушенням законодавства, розповсюдження агітаційних матеріалів неправдивого характеру та здійснення психологічного тиску на кандидата.

19 жовтня було повідомлення, що в селищі Тиврів Вінницької області зачинено районну виборчу комісію. 20 жовтня у приймальні одного із народних депутатів у Вінниці зафіксовано збір невідомими особами заяв на матеріальну допомогу у розмірі 150 гривень. При зборі заяв ставився акцент на тому, щоб голосувати за одного із кандидатів у депутати Вінницької міської ради. За даним фактом відкрито кримінальне провадження про підкуп виборця. 21 жовтня у Вінниці надійшло повідомлення про розповсюдження агітаційних матеріалів з неправдивою інформацією щодо одного з кандидатів у депутати.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов