Виявляти корупціонерів на Вінниччині допомагають громадські активісти

Побороти корупцію Україні допоможе не лише активна робота компетентних установ, але і високий рівень громадянської свідомості суспільства, повідомляється на сайті VLASNO.INFO До таких висновків дійшли представники вінницької прокуратури, СБУ, МВС та громадських організацій під час круглого столу, присвяченого перспективам антикорупційних реформ у державі.

— Минув уже рік з моменту ухвалення Верховною Радою пакету антикорупційних законів. Формується антикорупційне бюро, скоро вступить у силу закон про національну поліцію, — звітував старший інспектор сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Євген Татарчук.

Позитивну тенденцію відзначив прокурор Сергій Захарчук, продовжуючи звіт пана Татарчука:

— За останні 9 місяців у Вінницькій області було складено 58 обвинувачуваних актів за фактами корупційної діяльності. Минулого року за аналогічний період ми виявили 38 таких правопорушень, — сказав він.

Виявити таку кількість злочинців правоохоронним органам допомагають небайдужі громадяни.

— Після революції до нас почали частіше звертатися громадські організації із заявами про факти хабарництва, привласнення державних коштів чи нецільового їх використання, — заявив в.о начальника обласного СБУ Богдан Малюта.

У свою чергу член ГО «Антикорупційна ініціатива» Сергій Нетребський зазначив, що треба підвищувати довіру до держави, щоб збільшити співробітництво громадськості та органів в антикорупційному напрямку.

— Ми допомагаємо правоохоронним органам в міру сил, а також створюємо різну продукцію інформаційного та агітаційного характеру, направлену на боротьбу із корупцією, — сказав пан Сергій.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов