• Головна
  • “Золота комуналка” обурює вінничан
17:15, 21 жовтня 2015 р.

“Золота комуналка” обурює вінничан

Шоковані новими цінами на енергоресурси жителі Вінницької області звертаються до Президента України, прем’єр-міністра, спікера ВР, голови Антикорупційного комітету. Барчанин Геннадій Аксеєв, який отримує 1129 грн. пенсії, пише:

“Я, моя сім’я, сусіди, жителі м. Бар та Барського району Вінницької области ВИМАГАЄМО від вищої влади України скасування підвищених цін на газ, електрику та воду. У нас немає коштів, щоб купити ліки, ми відмовляємо собі у їжі, не можемо поїхати відвідати могили рідних. Не можна так мучити людей! Чекаємо відповідь на адресу м. Бар, Вінницька обл, вул. Стельмаха, 4, кв. 1”.

“За що з мене зняли пільги? - запитує Віталій Кириця, житель Іллінців, вул. Заводська, 21. - Мені 76 років, інвалід 2-ї групи, ходити не можу, тільки по подвір’ю з паличкою. Дочка пішла платити за газ і каже мені, що з мене пільги зняли, бо в мене велика пенсія. Моя пенсія 1900 грн. Народні дармоїди, тобто Верховна рада, зараз на канікулах, відпочивають за кордоном. А що вони зробили доброго для держави? Такі ціни накрутили, що страх, банка фарби коштує 260 грн! І це не кінець, ще буде гірше. Я так думаю”.

“Недавно прочитали у “33-му каналі” статтю “Чому перестали виплачувати компенсацію?”. В нас таке ж питання. В нашому Жмеринському психоневрологічному інтернаті 178 працівників, серед них медсестри, санітарки, кухонні робітники, вальщики, коридорні, столяри... Більшість має маленьку зарплату. Ще в червні нам виплачували індексацію, а в липні припинили. Наш керівник Мороз В.Б. каже, що немає грошей в бюджеті, якщо будуть, то індексацію повернуть. З наказом про припинення виплати індексацій з 1.07.15 нас ознайомили лише 25.08.15. Але чому ж департамент, який нас фінансує, і Вінницький будинок-інтернат отримали цю індексацію? Нашому обуренню не було меж! Ст. 95 Кодексу законів про працю говорить, що (цитата) “Індексація є обов’язковою виплатою”. Закон один, а діє по-різному. Ми будемо боротись з цією несправедливістю і звертатись в прокуратуру і в міністерство. З повагою колектив Жмеринського психоневрологічного інтернату”.

“Золота” комуналка і невгамовні апетити нинішнього уряду обурюють вінничан і змушують задуматись про економію.

“Щодня чуємо, що в Україні не вистачає газу, що його треба економити, щоб бути з теплом взимку. А чи знають шановні керівники департаменту ЖКГ, керівники ЖЕКів і ЖЕО скільки у Вінниці будинків, в яких опалюються сходові клітини при відкритих настіж дверях під’їздів? І на кого лягає тягар оплати цієї послуги? А це більше на 30-40% на квадратуру, ніж у будинках, де немає батарей у під’їздах.

При нагоді зайдіть до першого під’їзду буд. 48 по вул. Ширшова і побачите на одному з поверхів 20 (!) секцій чавунних батарей. Це те тепло, яке мало б іти в квартири, але воно обігріває повітря на сходах. А скільки таких є у Вінниці? Думаю, що це безглузде використання газу треба припинити! - вважає житель вул. Ширшова. - Для цього не потрібно ніяких проектів, тендерів, які начальство так любить. А просто зняти ці батареї! І споживачам вигода, і для міста користь!”. Керівникам згаданих організацій варто прислухатись до цієї пропозиції.

“У Ладижині наш буд. №32 по вул. Процишина п’ятий рік задихається від смороду. Контейнер для сміття встановлений у декількох метрах від під’їзду. Від влади чуємо тільки обіцянки щось зробити, а дій немає. Кроли встановлювали контейнери під носом, нашої згоди ніхто не питав. А тепер ніхто знати не хоче, як нам живеться у смороді, у нечистотах, що розтікаються під дверима. Владо, роби щось з цим брудом!”

“Жабокрич-Цибулівка-Ободівка... По цій горезвісній ділянці водії категорично відмовляються їздити через суцільні ями та баюри. Відтак відкритий у 2014-му році маршрут Піщанка-Київ для нас, жителів Піщанського району, не діє. Ми не маємо змоги напряму поїхати у Київ, Умань, інші населенні пункти, - поскаржився у редакцію Віктор Довганюк, житель смт. Трудове Піщанського району. - За вказаним маршрутом проходить автомобільна дорога загального користування Т-02-02 Могилів-Подільський- Ямпіль-Бершадь-Умань. На наші багаточисельні звернення повідомлялось, що на ремонт доріг обмежене фінансування, що покращення технічного стану покриття на вказаній дорозі буде проводитись філією Тульчинської ДЕД. Але виконані тільки часткові, неналежної якості ямкові ремонти. Скарги від водіїв автобусів та легковиків продовжують надходити.

З проханням виділити фінансування на утримання доріг голова Крижопільської РДА звертався до народних депутатів Олексія Порошенка, Юрія Македона, але питання не вирішилось. Нарікання на поганий стан наших доріг йдуть від жителів Європи, вони з нас сміються, це ганьба і для народу, і для влади. Ми просимо уряд допомогти нам у вирішенні цієї проблеми”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...