На Вінниччині з початку року більше 120 корупційних правопорушень направлено на розгляд судів

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації представники влади, силових структур та громадськості обговорили актуальні питання з реалізації антикорупційної реформи. Заходи щодо запобігання та виявлення корупції, процеси створення спеціалізованих структур з протидії корупції, виконання діючого антикорупційного законодавства - головні питання, які обговорювались під час зустрічі. За інформацією старшого інспектора з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Євгена Татарчука, корупційні прояви найбільш поширені у сфері земельних відносин, розподілу бюджетних коштів, здійснення державних закупівель, операцій з нерухомістю, а також у правоохоронній, медичній та освітній галузях. Згідно статистичних даних за 9 місяців поточного року правоохоронними органами більше 120 корупційних правопорушень направлено на розгляд судів. Кожне 4 виявлене правоохоронцями корупційне правопорушення – це отримання неправомірної вигоди, 50% протоколів про корупційні адмінправопорушення складаються за відсутність повідомлення про наявність конфлікту інтересів і кожен 5 протокол - за порушення правил сумісництва. Керівник відділу по боротьбі з хабарництвом та корупційними злочинами слідчого управління обласної міліції Дмитро Руденко зазначив, що працівники міліції вживають дієвих заходів по боротьбі з корупцією. Виявлено злочини не лише у бюджетний сфері, а й на підприємствах з приватною формою власності, які завдають збитків державі. Загалом з початку року слідчими міліції направлено на розгляд судів 48 кримінальних проваджень з обвинувальними актами.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов