Лише один кандидат в мери Вінниці подав свою декларацію, але хто це, «ЧЕСНО» не каже

21 жовтня на підсумковій прес-конференції за результатами кампанії «Стеж за грошима», яка втілюється Громадським рухом «ЧЕСНО» були оприлюднені дані про те, як партії та оприлюднили майнові декларації та надали фінансові звіти про передвиборчі витрати.

«У Вінниці жодна з 18 партій не підписали декларації відповідальності. Аргументуючи це тим, що немає довіри до кампанії, немає бажання щоб їх порівнювали чи маніпулювали», - зазначила координатор руху «ЧЕСНО» у Вінницькій області Софія Мельник.

Також жоден з 781 кандидатів в депутати у Вінниці не надали проміжні фінансові звіти представникам Руху «ЧЕСНО».

Щодо майнових декларації кандидатів на посаду Вінницького міського голови, то один все ж таки подав свій проміжний фінансовий звіт. Проте, дізнатись, хто цей кандидат, не вдалось. Представники руху «ЧЕСНО» не можуть надати конкретні назви партій та імена кандидатів, які не подали декларації. Але одночасно вони радять вінничанам, ознайомитися з деклараціями кандидатів, які балотуються.

Довідка

Кампанія «Стеж за грошима» втілюється за координації Громадського руху ЧЕСНО та CentreUA, спільно з ГО «Інститут "Республіка" і ГО «Активна громада» у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Чорноморського фонду регіонального співробітництва.

Кампанія проходила у 25 містах упродовж серпня – жовтня 2015 року, до її проведення долучилось понад 10 000 громадян. Завданням кампанії було привернути увагу громадськості до питання грошей у політиці та прозорості виборчих фінансів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов