У Вінниці кандидати в депутати виявилися нечесними

Вчора, 21 жовтня, у Вінниці підбили підсумки кампанії «Стеж за грошима». Висновки не втішні, вінницькі партійні осередки та кандидати не оприлюднили фінансової звітності про витрати на виборчу кампанію.

Під час підсумкової прес-конференції, яка відбулася у Вінницькому прес-клубі, представники руху «ЧЕСНО» розповіли наскільки чесно і відкрито місцеві партійні осередки та кандидати у депутати провели виборчу кампанію.

Як виявилося, декларацію відповідальності не підписала жодна з 18 партійних організацій, які претендують на місця у Вінницькій міській раді. Також жоден із 781 кандидатів у депутати не оприлюднив проміжні фінансові звіти.

З 12 кандидатів на мерське крісло обласного центру лише один відкрив свою фінансову звітність по передвиборчій кампанії. Рух «ЧЕСНО» не назвав ім’я цієї людини.

Нагадаємо, 24 вересня у Вінницькому прес-клубі відбувся громадський форум «Стеж за грошима». Під час заходу частина кандидатів, що братимуть участь у місцевих виборах, підписали «Декларації відповідальності», гарантуючи тим самим чесну виборчу кампанію.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов