«Ми боремося за адаптування у суспільне життя», — у Вінниці пройшла спартакіада для людей з інвалідністю

Вчора, 21 жовтня, у Вінниці відбулась спартакіада «Здоровий духом». Люди з інвалідністю змагалися в спортивних перегонах, про це повідомляє сайт VLASNO.INFO.

Такі змагання проводяться вже 4–й рік поспіль. Програма Спартакіади складалася з 6 видів, а саме: боулінг, стрільба з пістолета у тирі, настільний теніс, баскетбол (кидки у кільце), настільна гра у хокей, більярд (звичайний).

Кожний учасник мав можливість поборотися за першість у будь – якому виді програми по своєму вибору, а також у всіх шести. Переможці і призери визначалися у 6 номінаціях. Їх нагородили кубками, медалями, грамотами і спортивними куртками.

— А я вважаю, що, взагалі, всі дівчата і хлопці є переможцями, — сказав один з учасників Спартакіади Максим Зоренко. — Адже ми всі, люди з інвалідністю, боремося за адаптування в суспільне життя. (сам Максим здобув «золото» у боулінгу, «срібло» у баскетболі та «бронзу» у настільному тенісі – авт.). Я 10 років тому впав з 9 поверху, і відтоді моє життя проходить у возику. 8 років тому я прийшов у «Гармонію» і одразу здобув 1 місце у більярді по області. Мені до душі, як і, впевнений, всім учасникам цих змагань, сам «спортивний процес» у таких заходах, можливість поспілкуватися з такими, як ти сам. Життя моє раніше було зовсім іншим, я закінчував Вінницький Техуніверситет вже в інвалідному возику, 4 роки я вчився на спеціаліста з електронної техніки у возику.

Особливу увагу привернули до себе змагання зі стрільби з пістолета: була чимала черга учасників на візках. Охоче грали у більярд, настільний теніс та боулінг. Тут черги не було через велику кількість «робочих місць».

Представниця Центру «Гармонія» учасниця змагань Людмила Мескіна відзначила, що нещодавно ООН прийняла резолюцію, що правильним терміном є «люди з інвалідністю» і директор «Гармонії» Раїса Панасюк зі своїми співробітниками все робить для того, щоб їх підопічні в першу чергу відчували себе саме людьми і...забували про...інвалідність.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов