Вінницьке підприємство «відмило» мільйони через фіктивні фірми

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо ухилення від сплати податків одним із підприємств м. Вінниці на суму майже 17 млн. грн.

Про це інформує прес-служба прокуратури Вінницької області.

Так, службові особи одного з підприємств обласного центру проводили фінансово-господарської діяльність з підприємствами, які мали ознаки фіктивності та ризикової категорії. Таким чином порушували вимоги Податкового кодексу України, ухилились від сплати податку на прибуток в сумі майже 10 млн. грн. та податок на додану вартість близько 7 млн. грн., що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах.

Зокрема, в 2013 році проводило господарські операції із ТОВ у Харківській області. Відповідно до вироку Червонозаводського районного суду м. Харкова директор цього підприємства громадянин визнаний винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво). Він був лише формально учасником та директором товариства, не виконував функцій, покладених на нього згідно статуту підприємства, не вчиняв дій щодо його управлінням, не брав участі у фінансово-господарській діяльності даного підприємства та не отримував від неї прибутку. Також, перевіркою встановлено, що фактичного здійснення операцій по реалізації дизельного палива та бензину від Харківського товариства на адресу підприємства у м. Вінниці не проводилось.

Досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі дії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов