Вінницьким депутатам запропонували звітувати у соціальній мережі

На одній із прес-конференцій депутатів від політичних сил підняли тему звітності депутатів перед виборцями. Кожен присутній кандидат у депутати/мери міг висловити свою думку щодо цього. Також кандидати відповідали на питання та задавали питання один одному. Так у режимі "відкритого мікрофону" відбувався діалог. Представник кожної політичної сили мав 3 хвилин для виступу та 1,5 хвилин для відповіді на питання.

— Я вважаю, що звітність має бути такою, щоб кожен громадянин міг прийти до ради зі своїм питанням, бути присутнім на засіданнях, надсилати свої звернення до будь якого-депутата. На ці запити повинна бути обов'язкова відповідь. Також важливо, щоб депутат, який не справляється, міг спокійно піти зі свої посади, аби на його місце прийшов більш компетентний, — зауважила представник вінницького осередку партії "Батьківщина" Олена Васількова.

Представник від партії "Солідарність" Максим Студілко зазначив, що наразі законом не врегульовано, яким саме має бути звіт:

— Логічно, якщо депутата обрали, то через рік він не буде звітувати по тому що він перед виборами обіцяв, а що він власне зробив за рік. Я думаю, було б непогано зробити сторінку на фейсбуці, і якщо депутат гарно працює, то, звісно, у нього з'являться читачі. І там він міг би звітувати та відповідати на питання.

Кандидат у депутати від партії " Громадський рух "Народний Контроль" Ірина Кондратенко додала, що зараз ситуація склалась так, що люди навіть депутатів свого округу не знають, бо ті не йдуть до них на контакт:

– По всьому місту я знайшла лише кілька приймалень депутатів для громадян. Місцеві депутати мають контактувати з виборцями значно тісніше. Вони мають вивчати проблеми кожного двору, будинку, адже депутат — це передавач між людьми та владою. Але зараз людей привчили до такого роду подачок: прийде багатий депутат і побудує дитячий майданчик, дороги і цим вирішить справу. Але ж далеко не всі, хто йде до ради, мають такі статки. Тому потрібно вивчати виборців і вирішувати їхні проблеми законним шляхом. Для цього є бюджет. Важливо враховувати і способи поширення інформації: інтернет є не в усіх. Потрібні і оголошення на будинках розміщати, де вказувати, коли і де можна поговорити з депутатом. Номер мобільного телефону не має бути секретним. Бо телефон — це вже не є особисте життя, якщо представляєш громаду, — сказала кандидат.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов