Ірина Геращенко, Людмила Станіславенко та Андрій Гижко відвідали Вінницький військовий шпиталь

До Вінниці з візитом завітала уповноважена Президента України з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, народний депутат  Ірина Геращенко. Сьогодні, 22 жовтня, Ірина Геращенко разом з головою ГО «Рада Вінниччини»,  кандидатом до Вінницької міської та обласної ради Людмилою Станіславенко та заступником голови ОДА Андрієм Гижко  відвідала Вінницький військово-медичний клінічний центр Центрального регіону МО України. 

За словами уповноваженої Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донбасі Ірини Геращенко, з працівниками госпіталю вона познайомилась минулого року на Сході країни.

- Ми приділяємо багато уваги військовим госпіталям, - зазначила Ірина Геращенко. – Для мене велика честь поспілкуватися з колективом цього закладу, адже ці люди проявили себе як справжні герої. Вони допомагали пораненим не лише у Вінниці, а й на передовій. Також сьогодні я зафіксувала наші борги перед військовими медиками.
Голова ГО «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко розповіла, що співпрацює з керівництвом Вінницького військового шпиталю впродовж довгого часу.  

- Сьогодні я разом з Іриною Геращенко я відвідала військовий шпиталь, - сказала Людмила Станіславенко. – Ми поспілкувались з військовослужбовцями, які перебувають тут на лікуванні. Хочу подякувати хлопцям, які боронять суверенітет нашої держави на Сході. Вони виборюють нашу незалежність ціною свого здоров’я, а іноді навіть життя. Бажаю їм та їх родинам міцного здоров’я, терпіння та мирного неба над головою. Це не перший мій візит до даного закладу, адже ми співпрацюємо близько двох років. Спільно з волонтерами об’єднання «Всі разом» допомагаємо шпиталю одягом, продуктами харчування та іншими необхідними речами. За ініціативи Олени Верлан, до якої я охоче долучилась,  ми спільними зусиллями створили на території госпіталю «Алею слави». Мені було надзвичайно приємно долучатися до проектів, які покликані допомогти учасникам антитерористичної операції.

За словами заступника начальника Вінницького військово-медичного клінічного центру Центрального регіону МО України підполковника медичної служби Столяренка Олександра, наразі госпіталь надав медичну допомогу чотирьом тисячам військовослужбовців, які постраждали на Сході України.

- До нас завітала Ірина Геращенко та поспілкувалась з хлопцями, які постраждали у зоні АТО, - розповів підполковник медичної служби. – Нині ми повинні розуміти, що війна завершиться тоді, коли ми вилікуємо останнього пораненого. Наразі ми добудовуємо ще один корпус, на який нам потрібно 16 мільйонів. Ірина Геращенко пообіцяла нам всебічне сприяння з вирішення даного питання.

Голова правління ГО «Рада Вінниччини» Людмила Станіславенко зазначила, що попереду на нас чекає багато роботи.

- На жаль,  сьогодні Україна переживає складні часи, - сказала Людмила Станіславенко. – Звичайно, хочеться аби війна завершилась сьогодні. Проте ми повинні розуміти, що після неї на нас чекає багато роботи. Нині ми допомагаємо не лиш хлопцями, які перебувають у шпиталі, а й з тим хто вже виписався та їх родинами.

У ході зустрічі з військовослужбовцями Людмила Станіславенко передала бійцям телефонні довідники, які було розроблені спеціально для них.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов