Найбільш корумповані у Вінницькій області сфера земельних відносин, бюджетна сфера та операції з нерухомим майном

На Вінниччині зростає кількість корупційних злочинів. У 2014 році в області правоохоронними структурами їх було зафіксовано вдвічі більше у порівнянні з 2013 роком. Про це повідомив начальник відділу по боротьбі з хабарництвом та корупційними злочинами Слідчого управління УМВС України у Вінницькій області Дмитро Руденко.
Корупційні злочини та антикорупційну реформу обговорювали у Вінниці, на засіданні круглого столу, що проходив у департаменті інформаційної діяльності вінницької обласної адміністрації.
«Корупція входить до трійки найважливіших для розв’язання питань поряд з війною на сході України та економічними негараздами» - повідомив старший інспектор сектору з питань запобігання та виявлення корупції УМВС України у Вінницькій області Євген Татарчук. За його словами, аналіз викритих злочинів, справи по яких направлені у суди, свідчить про те, що найбільш корумпованими в області є сфера земельних відносин, бюджетна сфера та операції з нерухомим майном. За словами Татарчука, протягом останнього року національне антикорупційне бюро займалося в основному організаційними питаннями і фактично до роботи ще не приступило, тому що поки не сформована спеціальна антикорупційна прокуратура.
«Майже половина корупційних злочинів у нас порушено за фактом привласнення і розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем. Кожний четвертий  злочин – це отримання неправомірної вигоди, тобто хабар. Половина з числа притягнутих до адміністративної відповідальності – притягнута до неї за порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів. Як правило 90% випадків, коли депутати сільських, селищних рад голосують за виділення земельної ділянки своїм родичам або собі»- повідомив Євген Татарчук.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов