На базі Донецького національного університету у Вінниці відбулися публічні дебати

На базі Донецького національного університету у Вінниці відбулися публічні дебати. Дебати проходили у рамках проекту «Активізація молодих виборців Східної України до місцевих виборів», що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США.
У дискусії щодо виборчого процесу взяли участь 16 команд із Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Сумської, Харківської областей.
«Серед експертів на змаганні був старший викладач кафедри політології та державного управління Донецького національного університету Юрій Коваль. У дебатах взяв участь депутат Верховної Ради України Юрій Луценко» - повідомила викладач Донецького національного університету Тетяна Нагірняк.
Перемогла у дебатах – команда Донецького національного університету у складі студентки 4 курсу історичного факультету спеціальності «Політологія» Ольги Сторожилової та студента 4 курсу юридичного факультету Микити Зав’ялова.
Доречи, як стало відомо на днях, Донецький національний університет, що знаходиться у Вінниці, увійшов до переліку 150 найкращих вишів країн Європи і Центральної Азії, що розвиваються. Він - на 98 місці. Перелік був складений британською компанією Quacquarelli Symonds (QS).
До переліку 150 найкращих вишів також увійшли Національний харківський університет (55 місце), Сумський державний університет (89), Харківський політехнічний інститут (93), Національний університет Львівська політехніка (96). Перше місце у рейтингу посів Московський державний університет імені Ломоносова, друге — Новосибірський держуніверситет, третє — Карлів університет у Празі, четверте — Університет Тарту в Естонії, п’яте — Санкт-Петербурзький держуніверситет.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов