Дівчата із Могилева-Подільського стали «Новим обличчям кордону»

Сержанти Могилів-Подільського прикордонного загону Віталіна Думітраш і Мирослава Курікша стали випускниками пілотного проекту «Нове обличчя кордону». Про це повідомляє райдержадміністрація.

Прикордонниці Віталіна Думітраш і Мирослава Курікша відбували навчання в Оршанецькому навчальному центрі Державної прикордонної служби України, що на Черкащині. 20 жовтня там відбувся випуск прикордонників, котрі брали участь у пілотному проекті «Нове обличчя кордону».

Він був започаткований на базі ОКПП «Київ» у рамках реформування органів та підрозділів Держприкордонслужби. Під час відбору було подано близько 400 заявок. З усієї кількості кандидатів були відібрані 160 військовослужбовців, серед яких і сержанти Могилів-Подільського прикордонного загону Віталіна Думітраш і Мирослава Курікша.

Дівчата отримали високі оцінки психологічних якостей, показали вільне володіння державною мовою, знання іноземних мов та відмінну фізичну підготовку. На базі навчального центру на Черкащині охоронці кордону пройшли двомісячну підготовку.

Під час практичних занять учасники розвивали професійні навички, відпрацьовувались дії у кризових ситуаціях. Особлива увага приділялась вивченню антикорупційного законодавства. Тренерами виступили вітчизняні фахівці, а також спеціалісти з міграційних питань США, Німеччини, прикордонної служби Естонії та представники Консультативної Місії ЄС.

Після короткої відпустки могилів-подільскі прикордонниці продовжать службу в підрозділах ОКПП «Київ». А саме: в аеропортах «Жуляни» та «Гостомель».

Нагадаємо, депутати Вінницької облради підтримали зміни до «Програми розвитку Державної прикордонної служби України на 2015 рік» і виділили 89 тисяч гривень на відновлення техніки та облаштування побутових умов Могилів-Подільського прикордонного загону.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов