Боєць АТО з третьої спроби отримав безкоштовні ліки

Не зважаючи на те, що законодавчо усі учасники бойових дій мають право на безкоштовне медичне забезпечення, отримати його часом доволі складно, про це повідомляє сайт VLASNO.INFO. Лікарі неохоче виписують рецепти, примушуючи бійців оббивати пороги кабінетів.

З проблемою отримання безкоштовних медикаментів зіткнувся боєць АТО, вінничанин Роман Добровольський. Його декілька тижнів посилали з кабінета у кабінет, перекладаючи відповідальність з одного лікаря на іншого. Медики постійно знаходили причини відкласти видачу рецептів, хоча пан Роман потребує постійного лікування.

— Спочатку я лікувався у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. Там до «атошників» ставлення просто чудове. Але коли настав час звернутись до сімейного лікаря, я зрозумів, що Аліґ'єрі мав описати ще одне коло пекла – нашу бюрократію. Хоча, відповідно до дванадцятої статті Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ми й маємо право на багато пільг, реально отримати їх майже неможливо, — розповідає Роман Добровольський.

Проте коли боєць прийшов до лікарні разом з журналістом Vlasno.info, питання з видачею рецептів відпало миттєво.

— Розумієте, ми маємо обмежене фінансування. Міністерство надає нам певний об'єм коштів, які ми маємо розподілити між усіма пільговиками. Звісно, пріоритетним для нас є забезпечення учасників бойових дій. Проте, у грудні та після Нового року може скластись ситуація, коли не буде грошей навіть для інвалідів... –коментує завідувач амбулаторії ЗПСМ №6 3-ї міської лікарні Олена Гудкова.

Проте у Департаменті охорони здоров'я запевняють, що фінансування на закупівлю медикаментів для бійців АТО надається у повному обсязі та ніяких відхилень від планів бути не може.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов