У Вінниці відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня автомобіліста та дорожника

Сьогодні, 22 жовтня, в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення професійного свята Дня автомобіліста та дорожника.

Кращих представників та колективи автомобільної і дорожньої галузей області нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької міської Ради, Вінницької обласної громадської організації “Асоціації автомобільних перевезень”, а також грамотами та нагрудними знаками Федерації професійних спілок Вінницької області.

«Дороги в будь-якій державі - це показник модернізації життя та оновлення країни. В нас досить багато роботи в цьому напрямку, адже, на жаль, дороги Вінниччини не схожі на європейські магістралі. Хочу відзначити, що Верховною Радою України розглядається три законопроекти, які регламентують питання передачі доріг загального користування місцевого рівня на обласний. Якщо ці закони будуть прийняті і дороги буде передано на місцевий рівень, то на їх утримання надаватиметься відповідний ресурс», - зазначив заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник

Посадовець також зазначив, що сьогодні відповідно до розподілу ресурсу обласна служба автомобільних доріг має на утриманні 9,5 тис. км. 

«Якщо відповідний ресурс буде надходити до Вінниччини, то ми зможемо забезпечити належний стан доріг у Вінницькій області і суттєво покращити всі напрямки життєдіяльності, в тому числі питання пасажироперевезень та вантажоперевезень. Досить серйозним питанням є проблематика автоперевезень ваговим транспортом. Тому ми керівників підприємств націлюємо на те, що в цьому напрямку нас очікують також суттєві зміни. Ми налаштовані на європейський напрямок розвитку. Прикладом такої роботи буде служити м. Вінниця», - підкресливВасиль Броварник.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов