Зменшити рахунки за електроенергію вінничанам можуть допомогти тарифні лічильники

З кожним роком у Вінниці збільшується кількість мешканців, які встановлюють у себе в квартирах тарифні лічильники. Наразі їх нараховується більше 2000 одиниць. Вони допомагають вінничанам заощаджувати на сплаті за електроенергію. А в умовах подорожчання тарифів, це досить актуально.

Вінниця – енергоефективне місто. Для того щоб економити тепло та електроенергію у багатоповерхівках утеплюють стіни, ремонтують міжпанельні стики, встановлюють енергозберігаючі вікна на сходових клітинах, акустичні вимикачі тощо. Ще одним зі способів економії є встановлення тарифних лічильників. Вони окремо рахують обсяг використаної електроенергії вночі, за який вінничани сплачують вдвічі менше коштів.

Користуватися дешевшою електроенергією вінничани можуть у години мінімального навантаження на мережі, а саме, вночі у період з 23:00 до 7:00. Нічний тариф двозонного лічильника становить 50%, а тризонного – 40%. Найбільшим попитом у населення користується двозонний прилад обліку.

Встановлювати такі лічильники можуть лише спеціалісти енергопостачальної організації ПАТ «Вінницяобленерго». Для цього потрібно придбати такий та звернутися до Вінницьких міських електричних мереж для оформлення відповідної заяви з програмування багатотарифного приладку обліку електричної енергії. Якщо у споживачів вже встановлений лічильник електроенергії типу (СМАРТ) то такий прилад обліку програмується дистанційно (без зняття).

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов