У старій частині Ладижина 23 жовтня почнуть технологічні випробування нового водопроводу

У п'ятницю, 23 жовтня розпочнуться випробувальні роботи на мережі водогонів по вулицях Сонячна, Чапаєва, Робітнича і Щорса. 

За повідомленням генерального підрядника приватного підприємства "Сучасні будівельні технології-12", які виконував роботи по будівництву та монтажу мереж водопостачання на зазначених вулицях, водогін почнуть заповнювати водою.
Як повідомляє представник підрядника Олександр Ігнатоля, мешканцям приватних будинків на даних вулицях слід звернути особливу увагу на запірну арматуру прибудинкових систем, щоб уникнути непередбачуваних ситуацій.
"Відповідно до технологічного процесу буде відбуватися наповнення башти та злив технічної води через мережу водопостачання . Ця вода не є придатною для вживання. після випробування мережі водогону, буде здійснено санітарно-епідеміологічну очистку башти та мережі водогону  з метою постачання якісної питної води. Про що буде додатково повідомлено",- каже пан Ігнатоля. 
За його словами на початковому етапі вода в мережі буде технічною, тому не є придатною для вживання.  Про закінчення випробувальних  робіт та санітарної очистки мережі водогону, буде повідомлено у засобах масової інформації пізніше.
Будівництво водогону виконується за кошти міського бюджету. Крім зазначених вулиць, триває будівництво водогону на вулицях Механізаторів, Слобода, Братів Петрунів. 
І також, за інформацією заступника міського голови Ладижина Олександра Олійника, планується будівництво водогону іще по таких вулицях: Кірова, Горького, Колгоспна, Пирогова, Південна.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов