Вінницька заправка кинула державу на 17 мільйонів гривень

Протягом трьох років з 2012 до 2014 років керівники фірми, яка займалась продажем дизельного палива та бензину, не платили податку на прибуток в сумі майже 10 мільйонів гривень та податку на додану вартість близько 7 мільйонів гривень. За ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах прийдеться відповісти в суді.

Фірма в 2013 році проводила господарські операції із ТОВ у Харківській області. Директора цієї харківської фірми Червонозаводський районний суд міста Харкова визнав винним у фіктивному підприємництву.

- Він був лише формально учасником та директором товариства, не виконував функцій, покладених на нього згідно статуту підприємства, не вчиняв дій щодо його управлінням, не брав участі у фінансово-господарській діяльності даного підприємства та не отримував від неї прибутку, - розказують у прес-службі прокуратури Вінницької області.

Перевірка також встановила, що фактичного здійснення операцій по реалізації дизельного палива та бензину від Харківського товариства на адресу вінницького підприємства не проводилось.

Зараз ще триває досудове розслідування та проводяться необхідні слідчі дії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов