Рада Європи визнала Томашпільське «Сонечко» енергоефективним

В рамках конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» Томашпільська селищна рада прийняла участь в номінації «Енергозбереження та енергоефективність». Виставили опис енергоефективних заходів, які були втілені у селищному дитячому садочку «Сонечко»

В садочку замінили  вікна і вхідні двері на сучасні енергозберігаючі, замінили стару  покрівлю та утеплили піддашок, встановили 12 сонячних батарей та 1 інвектор, замінили систему опалення, включаючи встановлення сучасних біметалевих радіаторів із терморегуляторами.

17 жовтня у Томашпіль завітав експерт Ради Європи, щоб переконатись у ефективності усіх запроваджених у садочку ініціатив.

22 жовтня представники Томашполя отримали нагороду за перше місце серед усіх претендентів з усієї України у номінації «Енергозбереження та енергоефективність».

Довідка: Сукупними результатами усіх впроваджених ініціатив стали: щорічне збереження 5 тисяч кубометрів газу, генерується майже 7 тисяч кВт електроенергії при цьому підвищилась температура повітря в групових кімнатах в осінньо-зимовий період на 3-40С, отриманий значний досвід у галузі впровадження новітніх технологій та залучення міжнародної допомоги.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов