На Вінниччині відновили роботу 11 районних військкоматів

У Вінницькій області відновлено роботу 11 районних військових комісаріатів. Створено більше 140 нових робочих місць, що, в свою чергу, передбачає наявність нових людей, які не в повній мірі знайомі зі специфікою роботи військових комісаріатів.

22 жовтня на  базі Жмеринського районного військового комісаріату за рішенням Вінницького обласного військового комісару полковника  Геннадія Долгашова було проведено інструкторсько-методичного заняття з питань організації заходів повсякденної діяльності, яке має на меті якісну та всебічну підготовку особового складу новостворених військових комісаріатів.

На 7 навчальних місцях під керівництвом досвідчених спеціалістів Вінницького обласного військового комісаріату військовослужбовці, службовці та працівники новостворених РВК отримали глибокі знання з основних напрямків роботи військового комісаріату, з врахуванням специфіки кожного робочого місця.

На підведені підсумків керівник занять підполковник Михайло Дзигаленко звернув увагу всіх учасників занять на дотримання правил техніки безпеки, вимог законодавства щодо боротьби з корупцією. військових статутів та подякував учасникам та організаторам за плідність спільної роботи.

Окремо були поставлені задачі районним (міським) військовим комісарам щодо проведення заходів по черговому призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов