Ірина Геращенко зустрілася у Вінниці зі студентами та викладачами ДонНу у Вінниці

Уповноважений Президента України з питань мирного врегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях, народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Ірина Геращенко 22 жовтня під час візиту до Вінниці зустрілася зі студентами та викладачами Донецького національного університету, який евакуйований до Вінниці через події на Сході України.

«Ми говорили з керівництвом закладу про ситуацію, у якій опинився університет, про проблемні моменти фінансування вишу, про відновлення матеріально-технічної бази, про вирішення соціально-побутових проблем студентів та співробітників. Проблем залишається багато. Але крок за кроком їх можна долати. Радує те, що ДонНу є прикладом вишу, який навіть у такій скрутній ситуації не втратив своїх позицій, продовжує навчальний процес і має авторитет серед студентів», - сказала депутат.

Вона також оглянула нові лабораторії та аудиторії, обладнані в рамках проекту «Європейський розвиток Донецького національного університету» за підтримки МФ «Відродження» та інших донорів, які надали допомогу університету. 

Зі студентами Ірина Геращенко говорила про важливі загальнодержавні проблеми: реалізацію Мінських угод, гуманітарну ситуацію на окупованих територіях та захист прав вимушено переміщених осіб.

На завершення парламентар подарував навчальному закладові книги української письменниці Марії Матіос.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов