Вакцинацію у Вінниці проконтролює заступник Міністра

Проведення додаткової імунізації дітей для профілактики поліомієліту у Вінниці має перевірити заступник міністра охорони здоров'я України Ігор Шафранський. З відповідним візитом він прибуває до Вінниці сьогодні, інформує сайт VLASNO.INFO.

За інформацією на сайті Міністерства охорони здоров'я, Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі та його заступники протягом двох тижнів перевірять хід проведення додаткової імунізації і в інших регіонах України.

Вже третій день у лікувально-профілактичних закладах області щеплюють маленьких вінничан.

— Департамент охорони здоров'я Вінниччини отримав через МОЗ України 99,5 тисяч доз вакцини ОПВ (оральна поліовакцина – авт.) і 22 тисячі 400 доз вакцини ІПВ (інактивована вакцина від поліомієліту – авт.), — розповів обласний позаштатний епідеміолог Степан Томин. — За його словами, позавчора всю вакцину видали лікувально-профілактичним закладам для проведення 1-го туру додаткової імунізації дітей віком від 2-х місяців до 6 років включно.

Степан Томин запевнив, що цієї вакцини вистачить, щоб охопити всіх дітей цієї вікової категорії в першому турі. Він триватиме три тижні. Другий тур буде проведено наприкінці листопада через місяць після закінчення першого туру при надходженні наступної партії вакцини. Додаткові щеплення отримають ті ж самі категорії дітей: від 2-х місяців до 6 років включно. Третій тур проведуть через місяць після другого.

— До тих дітей, які були щеплені в 1 і 2 турі, будуть долучені діти від 6 до 10 років включно, які також отримають одну дозу вакцини ОПВ, — повідомив обласний позаштатний епідеміолог. — Діти, які зовсім не щеплені, 2-місячні, а також діти старшого року, які не отримували щеплення проти поліомієліту додатковою імунізацією, першу дозу щеплення отримають виключно вакциною ІПВ. Інші діти, які вже щеплювалися до проведення додаткової імунізації, будуть вакцинуватись додатково вакциною ОПВ.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов