• Головна
  • Органи місцевого самоврядування з Вінниччини стали переможцями конкурсу
14:31, 23 жовтня 2015 р.

Органи місцевого самоврядування з Вінниччини стали переможцями конкурсу

Вiдбулася пiдсумкова конференцiя та церемонiя нагородження переможцiв конкурсу «Кращi практики мiсцевого самоврядування» у 2015 роцi.

Вiдбiр кращих практик цього року проводився за трьома напрямками: «Спiвробiтництво громад: практичнi результати i вигоди», «Енергозбереження та енергоефективнiсть», «Стимулювання економiчної активностi, створення робочих мiсць», - повiдомляє Департамент iнформацiйної дiяльностi та комунiкацiй з громадськiстю ОДА.

Як зазначив пiд час церемонiї нагородження перший заступник Мiнiстра регiонального розвитку, будiвництва та житлово-комунального господарства В´ячеслав Негода, конкурс дає можливiсть активiзувати роботу органiв мiсцевого самоврядування, спрямувати свiй потенцiал на пошук ефективних iнновацiйних рiшень у рiзних сферах своєї вiдповiдальностi.

За його словами, конкурс потрiбно проводити щорiчно, це стане хорошою традицiєю для мунiципальної спiльноти.

«Передбачаємо, що в наступному роцi, серед конкурсантiв, вже будуть кращi практики об’єднаних територiальних громад, в яких вiдбудуться першi мiсцевi вибори 25 жовтня. Пiдтримка розвитку територiальних громад - це одне iз завдань конкурсу»,- додав В´ячеслав Негода.

До числа переможцiв увiйшли три органи мiсцевого самоврядування з Вiнниччини. Так, за напрямком «Енергозбереження та енергоефективнiсть» у номiнацiї «Мiськi ради» перше мiсце здобула Вiнницька мiська рада - «Впровадження заходiв та проходження мiжнародного аудиту в рамках реалiзацiї компоненту «Європейська енергетична вiдзнака», а у номiнацiї «Селищнi та сiльськi ради» золото - у Томашпiльської селищної ради - «Енергозберiгаючi заходи в Томашпiльському ДНЗ «Сонечко».

А от Снiткiвська сiльська рада Мурованокуриловецького району отримала перше мiсце за напрямком «Стимулювання економiчної активностi, створення робочих мiсць». «Розробка та реалiзацiя «Стратегiї сталого розвитку Снiткiвської територiальної громади на 2012-2020 роки».

Протягом 2012-2013 рокiв конкурс «Кращi практики мiсцевого самоврядування» впроваджувався Центром експертизи реформ мiсцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення iнституцiйної спроможностi органiв мiсцевого самоврядування в Українi». Проведення таких конкурсiв є загальноєвропейською iнiцiативою, яку з 2012 року пiдтримує i Україна як держава – член Ради Європи.

З 2014 року органiзатором цього конкурсу виступає Мiнрегiон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...