• Головна
  • За два дні до виборів спостерігача не пустили на дільницю
17:57, 23 жовтня 2015 р.

За два дні до виборів спостерігача не пустили на дільницю

Сьогодні на виборчому окрузі №22, що знаходиться в приміщені школи №19, о 12 годині привезли бюлетені для підрахунку. Вчора спостерігач від політичної партії "Громадського руху "Народний контроль" висловила бажання бути присутньою при перерахунку бюлетенів, узгодивши з головою виборчої комісії власну присутність. Але представника не впустили, посилаючись на їх запізнення.

До-речі, ще двоє спостерігачів запізнились та, не зважаючи на це, їх пропустили. Олександра Коваля та Костянтина Хрещенюка пропускали до дільниці без проблем, з ними ще був чоловік, який називав себе юристом, та запитував у жінки-спостерігача паспорт.

Кандидат в депутати до Вінницької Міської Ради Джіна Блеснюк розповідає:

— Вчора ми приїжджали, записали мого спостерігача Світлану Покоєвич, що вона буде на цій дільниці. Тобто присутньою на перерахунку пустих бюлетенів, які привезуть. Вчора говорили, що привезуть бюлетені об 11 годині, а потім попросили їм зателефонували, бо можуть бути затримки. Спостерігач з іншим членом комісії зайшла через чорний хід, тому що її не впускали. Згідно якогось наказу міліція їй сказала вийти, посилаючись на те, що вона заважає роботі комісії.

Як розповідає сама Світлана Мефодіївна, вона зв'язувалась з головою комісії, і їй сказали прийти після 12-тої години.

— Я незаконно не проникала, я нічого протизаконного не робила. Вчора було все нормально, а сьогодні як бачите, це порушення. В 12:31 двері вже були закриті. Пропустили двох наглядачів з партії "Солідарність" потім вони вийшли на вулицю.

За словами жінки, її через інші двері провів один із членів комісії.

— Прийшли, ми привітались, сказали, що я зареєстрована. Повернулись спостерігачі з партії "Солідарність" і привели двох міліціонерів. Мені сказали вийти. Кажуть, що я незаконно проникла та перешкоджала роботі комісії. На той час ніхто ще не розпочинав рахувати бюлетені. Також ці спостерігачі від партії "Солідарність" казали, що поїдуть по всьому місту та будуть наводити порядок. А так званий юрист не представився.

Представники від партії "Солідарність", зазначивши, що проникнення на дільницю незаконне, швидко пішли з місця подій, від подальших коментарів відмовившись.

Правоохоронці теж наразі відмовились коментувати дану пригоду, посилаючись на те, що вони охороняють громадський порядок і зі всіх питань просили звертатися до Сектору зв'язків з громадськістю і до голови комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...