Валерій Коровій: «Питання безпеки є базовим на сьогодні»

На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив під час зустрічі з активом Томашпільського району, що відбулася у рамках робочої поїздки керівника Вінниччини.

Валерій Коровій зокрема, підкреслив, що в період сьогодення блок питань безпекового характеру – від мобілізаційних заходів, територіальної оборони до реформування правоохоронної системи – перебуває в числі пріоритетів діяльності органів влади. І в цьому аспекті вживаються усі належні заходи, аби безпека громадян, мешканців області була гарантована.

«Президент України робить все для того, щоб мирні ініціативи були реалізовані. Це дасть нам можливість уникнути наступних хвиль мобілізації. Зараз внесено зміни в законодавство в частині формування контрактної армії. Але для цього потрібен мир», - відзначив Валерій Коровій.

Голова облдержадміністрації також зауважив, що на Вінниччині зроблено колосальний крок вперед у формуванні системи територіальної оборони. 

«Це дислоковані у Вінницькій області підрозділи Національної гвардії – «Ягуар» в Калинівці та військова частина 3008 в місті Вінниці, це формування 59-ї мотострілкової бригади в Гайсині, це наш Могилів-Подільський прикордонний загін. На сьогодні скоординована вся робота в цій частині», - зазначив очільник регіону.

Під час зустрічі йшлося також про процеси децентралізації владних повноважень, добровільного об’єднання територіальних громад та позитивний досвід запровадженої з початку року бюджетної децентралізації. 

«По Томашпільському району доходи місцевих бюджетів по відношенню до відповідного періоду минулого року зросли на 48 %, або на 9, 9 млн. гривень. Обсяг додатково одержаних доходів становить 5,1 млн. гривень. Із 20 сільських бюджетів 15 виконали річний план. Це абсолютно інший підхід щодо стимулювання органів місцевого самоврядування базового рівня», - підкреслив Валерій Коровій.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов