Долю одного вінницького мандата може вирішити одна тисячна відсотка

Конкуренція на виборах у Вінницькі обласну та міську раду така сильна, що за один мандат будуть боротися одразу кілька партій з майже однаковим результатом. Як відомо, ТВК має скласти спеціальну таблицю, в яку заноситиме усі голоси кандидатів та партій, а також записуватиме їх відсотковий результат на окрузі.

— ЦВК дозволяє брати до уваги чотири цифри після. Тобто, долю одного мандата може вирішити одна тисячна відсотка, — говорить голова Комітету виборців України у Вінницькій області Владислав Телень. — До того ж, не виключено, що результат буде мінятися кілька разів, якщо внесуть лише одну неправильну цифру в цю таблицю.

«Матриця» для кандидатів у Вінницьку міську раду, наприклад, буде складатися із 972 клітинок.

— Тому єдина помилка в «полі» набору зможе зруйнувати всю «матрицю», — зауважує Телень. — Так що готуємось до складних та довгих обрахунків. Також треба брати до уваги, що виборча квота може буде більшою за п'ятивідсотковий бар'єр. І тоді боротьба за один мандат підсилиться.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов