В останньому легкоатлетичному кросі бігло півтори сотні вінничан

На легкоатлетичному кросі «Осінь – 2015» вчора у Лісопарку бігало майже півтори сотні учасників, всього — 15 команд. Це останній в цьому році легкоатлетичний крос. В забігах взяли участь команди галузевих профспілок, спортшколи ДЮСШ та СДЮШОР, навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації.

Жінки долали 500 метрів (одне коло), а чоловіки 1000 метрів. Щоб спортсмени могли зігрітися, для низ приготували чай.

— Бачите, з яким натхненням кросмени приймають участь у забігах, — зазначив головний суддя змагань голова обласної організації ФСТ «Україна» Василь Софіна. — Такі кроси ми проводимо двічі на рік: весною і восени. І бігуни охоче приймають в ньому участь.

Перед забігами всі активно розминалися, щоб розігрітися.

— Незважаючи на те, що я спеціалізуюсь на стандартних дистанція на стадіоні у 800, 1500 та 3000 метрів, коли проводяться кроси у лісі, я охоче їх бігаю, — говорить 18-річна Вікторія Кольцова, – Мені до вподоби долати бігові дистанції. Так одразу «пішло – поїхало» з 12 років у в мне і думки не було, щоб змінити вид спорту. А вчуся я у Вінницькому ВЦПТОТ-15, буду перукарем – візажистом, але спорт полишати не буду.

– А я почав активно займатися легкою атлетикою у 13 років, — говорить одразу після фінішу 21-річний Дмитро Петлиновський, — Моя чисто спортивна спеціалізація – 400, 800, 1500 та 3000 метрів, проте від кросів не відмовляюсь, адже біг в лісі підтримує витривалість. Не уявляю себе без легкої атлетики.
dmytro-petlynovskii
У командному заліку серед галузевих профспілок переможцем стала команда Вінницького заводу тракторних агрегатів. Серед навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації першість виборола команда Педколеджу, серед вищих навчальних закладів перемогла команда Медуніверситету. Серед спортшкіл кращою виявилася Вінницька СДЮШОР з легкої атлетики.

Переможці і призери були нагороджені кубками і грамотами.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов