Голова вінницької ДВК втік від журналістів

На виборчій дільниці 051458, яка знаходиться у вінницькій школі № 32, спостерігались чисельні порушення. Члени комісії перешкоджали діяльності спостерігачів, не надали копії протоколів голосування. Окрім цього, було зафіксовано й декілька дрібних порушень. Про це повідомив уповноважений представник політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Ярослав Сімаков.

Пан Ярослав запевняє, що члени комісії перешкоджали проводити йому відео-зйомку процесу голосування, намагались перешкодити слідкувати за підрахунком голосів та не надали копію протоколів.

— Відповідно до статті 65 Закону «Про місцеві вибори», секретар та голова ДВК порушили пункти 4, 6 та 10 цього Закону. Уповноважена особа має такі самі права, як і спостерігач, - коментує ситуацію юрист Ярослав Морій.

Також представник партії повідомив, що під час підрахунку голосів відбулось декілька процесуальних порушень. Так, після підрахунку голосів, секретар комісії не повідомляла спостерігачам результати голосування. До того ж, представник вважає порушенням те, що члени комісії неуважно рахували голоси, розривали вже запаковані пакети з бюлетенями та перераховували їх знову.

Коли після закінчення підрахунку голосів журналістам вдалось потрапити до дільниці та знайти голову ДВК, він втік, не відповівши на жодне запитання представників преси.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов