Вибори на Вінниччині: міліція за зареєстрували 45 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

Під час виборчого процесу в день голосування працівники міліції зареєстрували 45 заяв та повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства.

Повідомлення стосувались виявлення матеріалів передвиборчої агітації, розміщення негативної інформації відносно кандидатів, недопущення спостерігачів на дільниці та намагання винести бюлетені з виборчих дільниць.

На одній з дільниць Вінницького району нетверезий виборець, отримавши бюлетені для волевиявлення, порвав їх та намагався винести з виборчої дільниці. Схожий випадок стався і в Вінниці. Чоловік був тверезим та у такий спосіб висловив своє невдоволення.

Загалом, станом на 26.10 зареєстровано 129 повідомлень громадян про можливі порушення виборчого законодавства, 46 списано до справи, рішення не прийнято - 78. Відкрито 4 кримінальних провадження: 2 – 185 КК України, 1-160 КК України, 1- 158 КК України, складено 1 адмінпротокол 212-13 КУпАП.

Працівники міліції продовжують реагувати на всі повідомлення та ретельно перевіряють всю інформацію про можливі порушення під час виборчого процесу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов