• Головна
  • На чемпіонаті України вінничани здобули 10 нагород
13:47, 26 жовтня 2015 р.

На чемпіонаті України вінничани здобули 10 нагород

З чемпіонату України з карате кіокушинкай, який відбувся у Миколаєві, ладижинці привезли 10 нагород.

Ладижинські каратисти із міської ДЮСШ №2 відділення східних єдиноборств були одними з найкращих на Всеукраїнських змаганнях. Вони вибороли 2 золоті, 5 срібних та 3 бронзові медалі.

Золоту нагороду здобув тренер ладижинців Сергій Брушницький, який виступав серед ветеранів. Ще одне золото виборола Анастасія Дузяк серед жінок. У її заліку також срібна нагорода за виступ у категорії юніорів.

Данило Саволюк та Іванна Скоробагатько здобули срібні медалі серед кадетів. Також другі місця у Дениса Щупака у категорії юнаків та Василя Шевчука серед новачків.

Василь Шевчук здобув бронзову медаль у змаганнях між чоловіками.

Богдан Миленький і Тетяна Данильчук вибороли бронзові нагороди у категорії кадетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію