Владислав Телень: «до міськради поки проходять п’ять партій, інтрига з другим туром також зберігається»

За попередніми прогнозами голови Вінницького Комітету виборців Владислава Теленя, у Вінницьку міську раду проходять партії «Європейська стратегія», «Солідарність», «Батьківщина», «Свобода» та «Самопоміч». Ще три партії балансують на межі пятивідсоткового барєру.

- Темп, який задали територіальні виборчі комісії, якщо залишиться таким же, то завтра чи післязавтра ми вже знатимемо перші результати за пропорційними списками, в районні ради. Результати голосування в обласну раду ми дізнаємося останні, оскільки обласна комісія користується результатами роботи районних та міських територіальних комісій, - каже Владислав Телень. – по виборам мера за інофрмацією, якою володію я, баланс зберігається на рівні 50 відсотків, тому чи буде у Вінниці другий тур – сказати важко.  

За словами Владислава, на сьогоднішній ранок майже 100 відсотків дільниць міста порахували протоколи і готові здавати їх у ТВК.

- По Вінниці явка була 39,6 відсотків. Її  можна пояснити трьома виьборчими кампаніями за останній рік. Також вплинула недостатня робота з роз'яснення складного виборчого законодавства та той факт, що люди не знали, за кого голосувати. Інформація по кандидатам ніде не була законом передбачена, - каже Владислав .

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов