• Головна
  • Вінничан просять не платити за газ наперед і повідомляти показники лічильника, щоб не було боргів
16:20, 26 жовтня 2015 р.

Вінничан просять не платити за газ наперед і повідомляти показники лічильника, щоб не було боргів

ПАТ «Вінницягаз» радить споживачам фіксувати показники лічильника в останній день звітного місяця (30 числа) і передавати дані до газового господарства не пізніше 1-го числа місяця, наступного за розрахунковим, щоб в кожному наступному місяці не виникало непорозумінь із працівниками газотранспортної компанії.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Вінницягаз».

Передавати дані можна за одним із номерів телефону контакт-центру «Вінницягаз»: міським (0432) 50-91-04 або ж зателефонувавши на мобільний (068) 30-00-104. Оператор контакт-центру не лише внесе фактичні показники лічильника до бази, а й допоможе з’ясувати будь-які питання, пов’язані із заборгованістю, переплатою чи перерахунками за спожитий газ.

Чому так важливо щомісяця фіксувати реальні показники лічильника? Тому що платежі за спожитий газ нараховуються за повний календарний місяць. Тобто, якщо показання лічильника газу були зняті не в останній день місяця, і споживач самостійно не передав показання за повний календарний місяць (станом на останнє число звітного місяця) до газового господарства, виникають непорозуміння із розрахунками за спожитий газ.

Багато споживачів практикують оплату за спожитий газ «наперед». Проте в 2015 році такий метод розрахунку за газ не виправдовує себе. Адже вже з 1 квітня 2015 року Кабінет Міністрів України підвищив ціну для споживачів природного газу для побутових потреб до 7,18 грн. замість 1,182 грн. (ціна, яка діяла до 31 березня 2015 року для споживачів із лічильниками). В такому випадку, внесені «наперед» кошти не тільки не завжди покривають витрати газу в майбутньому, а й призводять до виникнення заборгованості за газ. Тому ПАТ «Вінницягаз» вкотре нагадує вінничанам, що, фіксуючи і передаючи показники лічильника щомісяця, ви платите за реально спожитий газ, відслідковуєте, скільки газу і в який місяць споживає ваша родина, маєте змогу економити та не накопичувати борги.

ПАТ «Вінницягаз» також нагадує вінничанам, що в період з 1 жовтня 2015 року по 31 березня 2016 року діє пільгова ціна на газ для споживачів, які використовують газ для індивідуального опалення (тільки на опалення чи комплексно) на обсяг до 200 куб. м на місяць. Такі споживачі сплачуватимуть вдвоє менше – 3,6 грн. замість 7,18 грн. за 1 куб. м газу (згідно Постанови НКРЕКП № 583 від 03.03.2015). Кожний наступний за 200-сотим кубометр газу буде сплачуватися за ціною 7,18 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...