Вінницькі школярі тепер гратимуть у футбол

Адже вчителі фізкультури нещодавно пройшли спеціальні курси та отримали знання із методики викладання уроків із футболу.

Варто зазначити, що Федерація футболу України разом з Міністерством освіти ще років десять тому прийняли рішення запровадити додатково до «штатних» двох уроків фізкультури на тиждень окремий третій урок футболу. Проте, виконання цього рішення гальмувалося через те, що вчителі фізкультури не мали фахових знань.

Тож, окрім теоретичних занять, на спеціалізованому спортмайданчику Педуніверситету вчителі відпрацьовували конкретні складові футбольного уроку. Це, зокрема, проведення розминки, елементів загально – фізичної підготовки, фігурне пересування на майданчику уперед і назад, виконання передач (пасів) м'яча на близьку і дальню відстані, м'яка зупинка м'яча при прийомі його після дальньої передачі, потужні удари по м'ячу, деякі фінти тощо. Група вчителів фізкультури складалася з 30 учасників, серед яких були і жінки.

Футболу навчатимуться учнів 1-11 класів, урок проводитимуть один раз на тиждень. Наразі, уроки футболу проводять у тих школах, де є підготовлені вчителі.

— Сподіваюсь, що тепер урок футболу буде мати свою «питому вагу», — каже професор педуніверситету Віктор Костюкевич, — Адже, згідно з опитуванням, 70 відсотків школярів і студентів коледжів хочуть займатися саме футболом. Тому ці уроки мають проводитися фахово. І водночас треба, щоб у школах і коледжах були створені майданчики зі штучним покриттям.

За словами виконавчого директора ОФФ Михайла Прозоровського, покращення рівня якості викладання футболу в школах істотно впливатиме на зацікавленість школярів футболом, збільшить прихід і покращить відбір обдарованих дітей до футбольних професійних секцій у ДЮСШ.

Після закінчення Курсів вчителям видали відповідні сертифікати.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов