Моргунов вийшов на роботу і готовий до другого туру виборів мера Вінниці

Станом на 27 жовтня триває підрахунок голосів по виборах Вінницького міського голови та депутатів до Вінницької міської ради. За результатами попереднього підрахунку голосів, найбільше місць в міськраді наступного скликання буде в партії «Вінницька Європейська стратегія» - близько 27% та в партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» - 15%. Разом це приблизно 30-32 депутати sp 54. Щодо кандидата на посаду мера Вінниці, то найбільше голосів – приблизно 49% у в.о. Вінницького міського голови Сергія Моргунова. Так як за попередніми розрахунками Сергій Моргунов станом на сьогодні не набрав 50% плюс 1 голос, у Вінниці 15 листопада ймовірний другий тур виборів мера, як і у більшості великих міст України.

«За результатами паралельного підрахунку голосів, очевидно, що наша команда, яка орієнтована на розвиток м. Вінниці разом з нашими партнерами матиме переконливу більшість у міській раді. На сьогоднішній день проходить 5 партій. Основа формування більшості – це «Вінницька європейська стратегія» (близько 27%). На цих виборах саме БПП «Солідарність» підтримали мою кандидатуру на посаду мера. У них біля 15%. По наших даних, на третьому місці «Батьківщина», на четвертому місці «Свобода», на п’ятому місці – «Самопоміч», - повідомив під час прес-конференції 27 жовтня в.о. Вінницького міського голови С. Моргунов.

С. Моргунов відмітив що готовий до другого туру виборів після оприлюднення офіційних результатів і вразі його проведення розраховує на підтримку вінничан.

27 жовтня в.о. міського голови виходить з відпустки і продовжить роботу в міській раді.

«Сьогодні проведу нараду із заступниками, ми відпрацюємо план дій по всіх проблемах, які ми зафіксували. Наприклад, в 33-тій школі невідкладно потрібно зробити ремонт даху, бо, коли пішли дощі на минулому тижні, то зразу виникла достатньо серйозна проблема.

Після спілкування з людьми було запущено 20-тий автобус на Шевченка. Також виникла реальна проблема щодо продовження графіку руху автобусів на годину пізніше. На вулиці Енгельса необхідно активізувати роботу по освітленню...», - розповів С. Моргунов.

В п’ятницю, 30 жовтня відбудеться остання сесія Вінницької міської ради в існуючому складі. Новий склад міськради буде сформовано до 18 листопада.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов