Вибори на Вінниччині відбулися без фальсифікацій і адмінресурсу, - Коровій

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій заявив, що в регіоні вдалося провести вибори без фальсифікацій та адміністративного ресурсу. Про це він сказав у своєму зверненні на персональній сторінці у «Фейсбуці».

«Нам вдалося провести вибори без фальсифікацій та адміністративного ресурсу, без значних порушень, в атмосфері чесної і відкритої політичної конкуренції, як це і передбачено у країнах розвиненої демократії», – написав В.Коровій.

Окрім того, він заявив про готовність виконавчої влади співпрацювати із новим складом місцевих рад.

«Від сьогодні нам усім слід забути про політичні розбіжності та ідеологічні вподобання і спільно працювати на розвиток нашої Вінниччини, на успіх всієї України. Переконаний – нам вдасться знайти порозуміння і спільні рішення з усіх питань, спільно вирішити усі проблеми, здолати будь-які перешкоди, які можуть стати на шляху організації нормального управлінського процесу в обласній, районних, міських, сільських і селищних радах», – зазначив голова ОДА.

Він додав, що на нові органи місцевого самоврядування «буде покладено значну частину відповідальності за якісну реалізацію політики децентралізації влади.Однак, остаточно конституційна реформа у частині передачі повноважень на місця завершиться у 2017 році, коли новий склад місцевих рад створить виконавчі комітети».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов