На Вінниччині 10 осіб зареєстрували за однією адресою за 5 днів до виборів

Технологію фальсифікацій виборчого процесу шляхом незаконної реєстрації розкрили у суді завдяки комп'ютерної програми "Діловодство".

Про це повідомляє прес-центр судової влади за інформацією прес-служби Вінницького апеляційного адміністративного суду. 

Вінницький апеляційний адміністративний суд виніс окрему ухвалу  за фактом незаконної реєстрації більше 10 осіб за однією адресою за п’ять днів до початку виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Інформація була відстежена та проаналізована за допомогою комп'ютерної програми "Діловодство", яка працює в апеляційних судах України.

24 жовтня до Вінницького апеляційного адміністративного суду надійшли шість аналогічних адміністративних справ за апеляційними скаргами ряду осіб до дільничної виборчої комісії про включення осіб до уточненого списку виборців без розгляду.

Під час судового розгляду встановлено, що всі позивачі в цих адміністративних справах 20 жовтня 2015 року були зареєстровані за однією адресою проживання за п’ять днів до початку виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Саме цей факт став підставою для винесення окремої ухвали.

Враховуючи норми чинного законодавства України, дату реєстрації та кількість осіб, зареєстрованих за однією адресою, суд апеляційної інстанції вбачає невідповідність дій посадових осіб Вінницького РС УДМС України у Вінницькій області вимогам Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

У зв’язку з чим колегією суддів ВААС у даній справі постановлено окрему ухвалу, яку надіслано прокурору Вінницької області В'ячеславу Соколовому та начальнику УДМС у Вінницькій області Борису Наливайку для вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закон.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов