На розі вулиць Островського та Привокзальна додатково встановили 13 світильників

Нещодавно у Вінниці на розі вулиці Островського та Привокзальна було підсилено зовнішнє освітлення. Тут з’явилося 13 нових опор, кожна з яких має по два плафони з енергозберігаючими лампами. Це покращить освітлення цієї території у темний час доби, і, як результат, вінничанам буде комфортніше та безпечніше по них ходити.

У Вінниці продовжується розбудова мережі вуличного освітлення. Так, у цьому році працівники МКУП «Міськсвітло» довстановлювали 22 нових світильника вздовж велосипедної доріжки по Хмельницькому шосе. Також було проведено будівництво мережі вуличного освітлення в одному з мікрорайонів Старого міста по вулицях Будівельників, Тихій, Примакова, частині вулиці Тимощука з новобудовами, тупику Тихому тощо.

Додаткове освітлення з’явилося цьогоріч й вздовж набережної Південного Бугу від Центрального мосту до вулиці Чорновола. А у жовтні світліше в темну пору року стало й по вулиці Островського.

Нещодавно завершилися роботи по встановленню додаткового вуличного освітлення на розі вулиць Островського та Привокзальна. Тут з’явилося 13 світильників, кожен з яких має по два плафони з енергозберігаючими лампами.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов