Звернення до вінничан переможців виборів

Шановні вінничани!

«Вінницька Європейська Стратегія» дякує вам за вашу підтримку. Уже сьогодні можна з впевненістю говорити, що нашими депутатами у Вінницькій міській раді буде сформована більшість однодумців зі стратегічним баченням розвитку нашого міста.

Наша команда завжди високо цінила довіру вінничан і саме ця довіра була запорукою тих європейських перетворень, які наша команда проводила у Вінниці протягом 10 останніх років.  Ми виправдаємо Вашу довіру і тепер.

Під час зустрічей з вінничанами, представники команди «Вінницької Європейської Стратегії» зібрали багато ідей та пропозицій щодо розвитку Вінниці і щодо проблем кожного району, кожної вулиці, кожного двору  – усі вони уже взяті до опрацювання.

Попереду у нас багато роботи, у нас є спільна мета – реалізація Стратегії розвитку міста «Вінниця-2020». Ми закликаємо вінничан і в майбутньому залишатись активними та небайдужими.

Тільки спільно, тільки з вашою підтримкою ми зможемо досягти нашої мети і зберегти стабільність у місті.

Відповідно до законодавства, 15 листопада у Вінниці, як і в багатьох інших обласних центрах, пройде другий тур з виборів міського голови. І ми знову будемо просити вас прийти на виборчі дільниці та підтвердити своє бажання жити у красивій, комфортній та європейській Вінниці.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов